
€ 47,18 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Materiaal: RVS. Afmeting: 28(Ø)cm. Geschikt voor inductie.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS inductie koekenpan 28cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS. Afmeting: 28(Ø)cm. Geschikt voor inductie. |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 3L |
| Afmetingen | 5,6(h) x 28(Ø)cm |
| Diepte | 50 |
| Hoogte | 56 |
| Breedte | 294 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984083235 |
| Gewicht | 1,68kg |
| Bijpassende knopen | Sterke RVS constructie met een lange levensduur |
| Unisex pasvorm | Handige schenktuit |
| Lange mouw | 0,8mm dikke RVS wand en een 6mm dikke aluminium bodem |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor alle kookoppervlakken, inclusief inductie |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig schoon te maken - vaatwasserbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Zeer stevig gelast handvat |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |