
€ 64,12 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
RVS | 28(Ø)cm | Geschikt voor inductie | Deksel M951 afzonderlijk verkrijgbaar
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS inductie kookpan 28cm 9,5Ltr |
| Korte omschrijving | RVS | 28(Ø)cm | Geschikt voor inductie | Deksel M951 afzonderlijk verkrijgbaar |
| Producttype | Smoorpannen |
| Inhoud | 9,5L |
| Afmetingen | 16,1(h) x 28(Ø)cm |
| Diepte | 155 |
| Hoogte | 161 |
| Breedte | 294 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984083266 |
| Gewicht | 2,6kg |
| Bijpassende knopen | Geschikt voor alle warmtebronnen - inclusief inductie |
| Unisex pasvorm | RVS constructie (1mm) |
| Lange mouw | Aluminium bodem (6mm) |
| Klassieke pasvorm | Bodem bekleed met 430 RVS (0,8mm) |
| Extra gegevens 5 | Deksel M951 afzonderlijk verkrijgbaar |
| Thermometerzakje en borstzak | Zeer stevige RVS constructie |
| Dubbele sluiting | Twee gelaste, koelblijvende handvatten |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |