
€ 32,66 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zware kwaliteit RVS 18/10, tevens geschikt voor inductie.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS inductie sauteuse 24cm |
| Korte omschrijving | 24(Ø)cm | RVS | Geschikt voor inductie |
| Volledige omschrijving | Zware kwaliteit RVS 18/10, tevens geschikt voor inductie. |
| Producttype | Sauteuses |
| Inhoud | 3,3L |
| Afmetingen | 7,9(h) x 24(Ø)cm |
| Diepte | 75 |
| Hoogte | 79 |
| Breedte | 254 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984083204 |
| Gewicht | 1,18kg |
| Bijpassende knopen | Sterke RVS 18/10 constructie |
| Unisex pasvorm | Versterkte, uitstaande rand voor eenvoudig schenken |
| Lange mouw | RVS constructie (0,6mm) |
| Klassieke pasvorm | Aluminium bodem (6mm) |
| Extra gegevens 5 | Bodem bekleed met 430 RVS (0,8mm) |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor alle warmtebronnen inclusief inductie |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Koelblijvend gelast handvat |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |