
€ 48,39 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Onze best verkochte reeks van professionele pannen voor een uitstekende prijs.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS inductie steelpan 24cm 5Ltr |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS. Afmeting: 24(Ø)cm. Geschikt voor inductie. Deksel: M950. |
| Volledige omschrijving | Onze best verkochte reeks van professionele pannen voor een uitstekende prijs. |
| Producttype | Steelpannen |
| Inhoud | 4,9L |
| Afmetingen | 11,6(h) x 24(Ø)cm |
| Diepte | 110 |
| Hoogte | 116 |
| Breedte | 254 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984083303 |
| Gewicht | 1,62kg |
| Bijpassende knopen | Sterke RVS constructie |
| Unisex pasvorm | Vaatwasserbestendig |
| Lange mouw | Body: stainless steel (0.6mm) |
| Klassieke pasvorm | Base: aluminium (6mm) |
| Extra gegevens 5 | Base plate: 430 stainless steel (0.8mm) |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Dubbele sluiting | Met handige lip voor eenvoudig schenken |
| Omgeslagen manchetten | Koelblijvend handvat |
| Kleur | Zilver |