
€ 64,12 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Onze best verkochte reeks van professionele pannen voor een uitstekende prijs.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS inductie steelpan 28cm 8Ltr |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS. Afmeting: 28(Ø)cm. Geschikt voor inductie. Deksel: M951. |
| Volledige omschrijving | Onze best verkochte reeks van professionele pannen voor een uitstekende prijs. |
| Producttype | Steelpannen |
| Inhoud | 8L |
| Afmetingen | 13,6(h) x 28(Ø)cm |
| Diepte | 130 |
| Hoogte | 136 |
| Breedte | 294 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984083310 |
| Gewicht | 2,2kg |
| Bijpassende knopen | Sterke RVS constructie |
| Unisex pasvorm | Vaatwasserbestendig |
| Lange mouw | Body: stainless steel (0.6mm) |
| Klassieke pasvorm | Base: aluminium (6mm) |
| Extra gegevens 5 | Base plate: 430 stainless steel (0.8mm) |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Dubbele sluiting | Met handige lip voor eenvoudig schenken |
| Omgeslagen manchetten | Stevig, koelblijvend handvat |
| Kleur | Zilver |