
€ 38,71 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Onze best verkochte reeks van professionele pannen voor een uitstekende prijs.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS inductie steelpan 3Ltr |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS. Afmeting: 20(Ø)cm. Geschikt voor inductie. Deksel: M949. |
| Volledige omschrijving | Onze best verkochte reeks van professionele pannen voor een uitstekende prijs. |
| Producttype | Steelpannen |
| Inhoud | 3L |
| Afmetingen | 10(h) x 20(Ø)cm |
| Diepte | 105 |
| Hoogte | 111 |
| Breedte | 214 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984083297 |
| Gewicht | 1,1kg |
| Bijpassende knopen | Heavy-duty RVS constructie |
| Unisex pasvorm | Vaatwasserbestendig |
| Lange mouw | 0,6mm RVS wanden |
| Klassieke pasvorm | 6mm aluminium bodem |
| Extra gegevens 5 | 0,8mm RVS 430 bodemplaat |
| Thermometerzakje en borstzak | Het veelzijdige ontwerp is geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Dubbele sluiting | Met handige schenklip |
| Omgeslagen manchetten | Koelblijvend, gelast handvat zodat u de pan eenvoudig op kunt pakken en kunt verplaatsen |
| Kleur | Zilver |