
€ 22,74 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
RVS voorzien van haak.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS opscheplepel 400ml |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS | Capaciteit: 400ml | Lengte: 120mm |
| Volledige omschrijving | RVS voorzien van haak. |
| Producttype | Pollepels |
| Inhoud | 400ml |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984024016 |
| Gewicht | 370g |
| Bijpassende knopen | Eenvoudig op te bergen door handvat met haak |
| Unisex pasvorm | Professionele kwaliteit |
| Lange mouw | Lang handvat voor veilig gebruik |
| Thermometerzakje en borstzak | Sterk materiaal |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig schoon te maken |
| Omgeslagen manchetten | Handig om te portioneren |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |