
€ 3,98 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
In RVS uitgevoerd, met afgeronde randen en ingebouwde veer.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS serveertang 25,5cm |
| Korte omschrijving | RVS. Lengte: 25,5cm |
| Volledige omschrijving | In RVS uitgevoerd, met afgeronde randen en ingebouwde veer. |
| Producttype | Tangen |
| Afmetingen | 24(l)cm |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984083952 |
| Gewicht | 60g |
| Bijpassende knopen | Met ingebouwde veer en vergrendeling |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |