
€ 7,25 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
In RVS uitgevoerd, met afgeronde randen en ingebouwde veer.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS serveertang 40,5cm |
| Korte omschrijving | RVS. Lengte: 40,5cm |
| Volledige omschrijving | In RVS uitgevoerd, met afgeronde randen en ingebouwde veer. |
| Producttype | Tangen |
| Afmetingen | 40,5(l)cm |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984045172 |
| Gewicht | 170g |
| Bijpassende knopen | Met ingebouwde veer en vergrendeling |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |