
€ 448,90 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geïntegreerde omkeerbare 25mm dikke snijplank. Uitneembaar voor eenvoudige reiniging.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS snijtafel met HDPE snijplank 90cm |
| Korte omschrijving | CB911 | Afmeting: 90(h)x90(b)x60(d)cm |
| Volledige omschrijving | Geïntegreerde omkeerbare 25mm dikke snijplank. Uitneembaar voor eenvoudige reiniging. |
| Producttype | Snijplanktafels |
| Afmetingen | 90(h) x 90(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 900 |
| Breedte | 900 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984175695 |
| Gewicht | 32,8kg |
| Bijpassende knopen | Omkeerbare, 2,5cm dikke snijpank met een hoge dichtheid |
| Unisex pasvorm | Wordt plat verpakt geleverd |
| Extra gegevens 5 | 1,2mm dik werkblad |
| Extra gegevens 6 | Oppervlak: 0,54m² |
| Extra gegevens 7 | Inclusief 4 voetjes |
| Extra gegevens 9 | Vereist zelfmontage - inclusief 1 schap en bevestigingen |
| Thermometerzakje en borstzak | Snijplank is uitneembaar |
| Dubbele sluiting | RVS met gegalvaniseerd onderblad |
| Omgeslagen manchetten | Gepolijste finish |
| Kleur | Zilver |
| Geschikt voor | Binnengebruik |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cb911.pdf |