
€ 39,92 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Onze best verkochte reeks van professionele pannen voor een uitstekende prijs.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS steelpan 180x110mm |
| Korte omschrijving | Afmeting 180x110mm. Capaciteit: 2.6L |
| Volledige omschrijving | Onze best verkochte reeks van professionele pannen voor een uitstekende prijs. |
| Producttype | Steelpannen |
| Inhoud | 2,6L |
| Afmetingen | 11,1(h) x 18(Ø)cm |
| Diepte | 105 |
| Hoogte | 111 |
| Breedte | 194 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984667312 |
| Gewicht | 1,011kg |
| Bijpassende knopen | Afmeting 180x110mm |
| Unisex pasvorm | liprand |
| Lange mouw | 0,8 mm roestvrijstalen behuizing met 6 mm aluminium basis en 0,8 mm roestvrijstalen basisplaat |
| Thermometerzakje en borstzak | Deksel FS665 |
| Dubbele sluiting | Inductie compatibel |
| Omgeslagen manchetten | Capaciteit: 2.6Ltr |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |