
€ 358,15 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ruimtebesparend hoekmodel werktafel. Geschikt voor gebruik met de andere tafels uit dit assortiment.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue RVS werktafel hoekelement 60cm |
| Korte omschrijving | Afmeting: 96(h)x80(b)x60(d)cm. Met gegalvaniseerd onderblad. |
| Volledige omschrijving | Ruimtebesparend hoekmodel werktafel. Geschikt voor gebruik met de andere tafels uit dit assortiment. |
| Producttype | Werktafels |
| Afmetingen | 90(h) x 80(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 900 |
| Breedte | 800 |
| Materiaal | RVS 304 |
| Productmateriaal | RVS 304 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984175657 |
| Gewicht | 26,8kg |
| Bijpassende knopen | Eenvoudig te combineren met andere tafels |
| Unisex pasvorm | Plat verpakt geleverd - eenvoudig te monteren |
| Lange mouw | Ruimte tussen tafelpoot en muur: 6cm |
| Extra gegevens 6 | Oppervlak: 0,48m² |
| Extra gegevens 7 | Inclusief 4 voetjes |
| Extra gegevens 8 | 1,2mm dik RVS werkblad |
| Extra gegevens 9 | Vereist zelfmontage - inclusief 1 schap en bevestigingen |
| Thermometerzakje en borstzak | Gepolijst RVS afwerking |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig met een doekje schoon te maken |
| Omgeslagen manchetten | Gegalvaniseerd stalen onderschap biedt extra opslagruimte |
| Kleur | Zilver |
| Geschikt voor | Binnengebruik |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cb907_gl278.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcb907.pdf |