
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
11,5x8cm, stijf blad
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue schotse deegschraper |
| Korte omschrijving | Afmeting: 149(B)mm. Materiaal: Metaal |
| Volledige omschrijving | 11,5x8cm, stijf blad |
| Producttype | Krabbers |
| Afmetingen | 10,2 x 15cm |
| Hoogte | 102 |
| Breedte | 163 |
| Materiaal | Metaal |
| Productmateriaal | Metaal |
| Hoofdmateriaal | Metaal |
| EAN / Barcode | 5050984061066 |
| Gewicht | 180g |
| Bijpassende knopen | Metalen mes voor duurzaamheid |
| Unisex pasvorm | Metaal is gemakkelijk schoon te maken |
| Lange mouw | Uitzonderlijk slijtvast |
| Klassieke pasvorm | Plastic handvat voor comfortabel gebruik |
| Extra gegevens 5 | Rechte rand garandeert moeiteloos schrapen |
| Extra gegevens 6 | Afmetingen mes: 75mm(H) x 149(B) x 1(D)mm |
| Thermometerzakje en borstzak | Zeer slijtbestendig |
| Dubbele sluiting | Comfortabele kunststof handgreep |
| Omgeslagen manchetten | Eenvoudig in gebruik |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zwart en RVS |