
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Lengte: 31cm. Hittebestendig tot 260°C.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue siliconen flexibele geperforeerde bakspaan rood 31cm |
| Korte omschrijving | Lengte: 31cm. Hittebestendig tot 260°C. |
| Producttype | Spatels |
| Afmetingen | 31(l)cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Productmateriaal | Siliconen |
| Hoofdmateriaal | Silicone |
| Temperatuurbereik | Heat resistant to 260°C/500°F |
| EAN / Barcode | 5050984579011 |
| Gewicht | 100g |
| Bijpassende knopen | Vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Bestand tegen verkleuren |
| Dubbele sluiting | Hittebestendig tot 260°C |
| Kleur | Rood |
| Kleur (CSV) | Rood |
| Geschikt voor | Rauw vlees |