
€ 38,71 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Slagroomapparaten met 3 spuitmonden voor een verscheidenheid aan decoratieve effecten met slagroom of sauzen. Volledig metalen fles en kop voor langere levensduur
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue slagroomspuit 0,5Ltr |
| Korte omschrijving | Inhoud: 0,5 liter. Voor slagroompatronen CB439, CB163 en S659. |
| Volledige omschrijving | Slagroomapparaten met 3 spuitmonden voor een verscheidenheid aan decoratieve effecten met slagroom of sauzen. Volledig metalen fles en kop voor langere levensduur |
| Producttype | Slagroomapparaten |
| Inhoud | 500ml |
| Afmetingen | 25,3(h) x 8(b) x 11,5(d)cm |
| Diepte | 115 |
| Hoogte | 253 |
| Breedte | 80 |
| Materiaal | Metaal |
| Productmateriaal | Metaal |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984167911 |
| Gewicht | 570g |
| Bijpassende knopen | Met 3 spuitmonden voor verschillende decoratieve effecten |
| Unisex pasvorm | Geschikt voor slagroompatronen CB439, CB163 en S659 |
| Thermometerzakje en borstzak | 500ml capaciteit |
| Dubbele sluiting | Serveer eenvoudig consistente porties |
| Omgeslagen manchetten | Aluminium constructie, met sterke aluminiumlegering patroonhouder |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cb162_gg485.pdf |