
€ 4,83 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Rubberen kop voor eenvoudig gebruik. Sterke hygiënische steel. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue spatel met rubberen uiteinde 35cm |
| Korte omschrijving | Lengte: 35,5 cm |
| Volledige omschrijving | Rubberen kop voor eenvoudig gebruik. Sterke hygiënische steel. Vaatwasserbestendig. |
| Producttype | Spatels |
| Afmetingen | 35,5(l)cm |
| Materiaal | Rubber |
| Productmateriaal | Rubber |
| Hoofdmateriaal | Rubber |
| EAN / Barcode | 5050984035302 |
| Gewicht | 80g |
| Bijpassende knopen | Gebogen ontwerp voor gemakkelijk roeren en schrapen |
| Unisex pasvorm | Afgerond blad |
| Extra gegevens 5 | Rubberen kop - ideaal voor gebruik met anti-aanbak kookgerei |
| Extra gegevens 6 | Stevige handgreep voor betrouwbare grip |
| Extra gegevens 8 | Handgreep heeft ophanggat voor gemakkelijke opslag |
| Thermometerzakje en borstzak | Vaatwasmachinebestendig voor snelle en gemakkelijke reiniging |
| Dubbele sluiting | Geschikt voor gebruik met anti-kleef kookgerei |
| Omgeslagen manchetten | Eenvoudig op te bergen |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Geschikt voor | Bakkerij en zuivel |