
€ 31,45 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verwarmt snel en gelijkmatig.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Teflon Platinum Plus anti-aanbak inductie koekenpan 20cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: aluminium. Afmeting: 20(Ø)cm. Geschikt voor inductie. |
| Volledige omschrijving | Verwarmt snel en gelijkmatig. |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 800ml |
| Afmetingen | 8(h) x 20(Ø)cm |
| Diepte | 368 |
| Hoogte | 80 |
| Breedte | 204 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984173059 |
| Gewicht | 680g |
| Bijpassende knopen | Zeer veelzijdig - geschikt voor koken op gas, elektriciteit of inductie |
| Unisex pasvorm | Let op: niet vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag |
| Dubbele sluiting | Geschikt voor dagelijks professioneel gebruik |
| Omgeslagen manchetten | Met ophangoog in het handvat |