
€ 39,31 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Aluminium pannen met Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag. Geschikt voor inductie.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Teflon Platinum Plus anti-aanbak inductie sauteuse 20cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: aluminium. Afmeting: 20(Ø)cm. Geschikt voor inductie. |
| Volledige omschrijving | Aluminium pannen met Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag. Geschikt voor inductie. |
| Producttype | Sauteuses |
| Inhoud | 800ml |
| Afmetingen | 13(h) x 20(Ø)cm |
| Diepte | 385 |
| Hoogte | 130 |
| Breedte | 208 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984173097 |
| Gewicht | 940g |
| Bijpassende knopen | Geavanceerde Teflon Platinum Plus anti-aanbaklaag - voorkomt aanbakken en vereist minder olie bij het bakken |
| Unisex pasvorm | Aluminium constructie voor een gelijkmatige warmteverdeling zonder hotspots |
| Lange mouw | Niet vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor de meeste warmtebronnen, inclusief inductie |
| Dubbele sluiting | Krasbestendige coating voor een lange levensduur |
| Omgeslagen manchetten | Sterk, geklonken handvat - geen plastic, dus ovenbestendig |
| Kleur | Zilver |