
€ 50,81 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Vogue Tri-Shield serie pannen biedt duurzaamheid, veelzijdigheid en eenvoudig onderhoud. Met een stijlvolle, moderne uitstraling zijn ze een uitstekende keuze voor de professionele keuken. De driekhoekige coating binnenin de pan is ontworpen om een antiaanbaklaag te bieden, maar behoudt toch de stevigheid van roestvrij staal. In tegenstelling tot traditionele antiaanbakpannen zijn de Vogue Tri-Shield koekenpannen veilig te gebruiken met metalen keukengerei, wat betekent dat je metalen lepels, spatels en ander gereedschap kunt gebruiken zonder het oppervlak te beschadigen. De clad coating helpt ook om hotspots te verminderen, wat zorgt voor een gelijkmatigere warmteverdeling en tegelijk helpt om een mooie schroei te creëren en precies te koken. Het innovatieve tri-wall ontwerp van de pan beschikt over een aluminium thermokern gesandwicht tussen roestvrijstalen wanden, dit werkt samen met de clad coating voor uitstekende warmteverdeling - wat je keer op keer consistente kookresultaten geeft! De Vogue Tri-Shield pannen zijn geschikt voor alle soorten koken, inclusief inductie, terwijl een sterke en stevige koel-aanraakgreep het gemakkelijk maakt om op te tillen of te dragen. En dankzij de constructie van roestvrij staal en aluminium, kun je deze koekenpan zelfs in een vaatwasser schoonmaken na gebruik. Het in perfecte staat houden is dus nog nooit zo eenvoudig geweest!
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Tri-Shield Roestvrijstalen Koekenpan met Clad Coating, 28 cm |
| Korte omschrijving | Inhoud: 3210 ml. Veilig voor metalen keukengerei. Premium Tri-Wall ontwerp. |
| Volledige omschrijving | De Vogue Tri-Shield serie pannen biedt duurzaamheid, veelzijdigheid en eenvoudig onderhoud. Met een stijlvolle, moderne uitstraling zijn ze een uitstekende keuze voor de professionele keuken. De driekhoekige coating binnenin de pan is ontworpen om een antiaanbaklaag te bieden, maar behoudt toch de stevigheid van roestvrij staal. In tegenstelling tot traditionele antiaanbakpannen zijn de Vogue Tri-Shield koekenpannen veilig te gebruiken met metalen keukengerei, wat betekent dat je metalen lepels, spatels en ander gereedschap kunt gebruiken zonder het oppervlak te beschadigen. De clad coating helpt ook om hotspots te verminderen, wat zorgt voor een gelijkmatigere warmteverdeling en tegelijk helpt om een mooie schroei te creëren en precies te koken. Het innovatieve tri-wall ontwerp van de pan beschikt over een aluminium thermokern gesandwicht tussen roestvrijstalen wanden, dit werkt samen met de clad coating voor uitstekende warmteverdeling - wat je keer op keer consistente kookresultaten geeft! De Vogue Tri-Shield pannen zijn geschikt voor alle soorten koken, inclusief inductie, terwijl een sterke en stevige koel-aanraakgreep het gemakkelijk maakt om op te tillen of te dragen. En dankzij de constructie van roestvrij staal en aluminium, kun je deze koekenpan zelfs in een vaatwasser schoonmaken na gebruik. Het in perfecte staat houden is dus nog nooit zo eenvoudig geweest! |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 3,2L |
| Afmetingen | 10,8(h)cm |
| Hoogte | 108 |
| Breedte | 284 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984767289 |
| Gewicht | 1,39kg |
| Bijpassende knopen | Veilig voor metalen keukengerei |
| Unisex pasvorm | Vaatwasserbestendig voor gemakkelijke reiniging |
| Lange mouw | Ovenbestendig |
| Klassieke pasvorm | Geschikt voor alle kookoppervlakken, inclusief inductie |
| Extra gegevens 5 | Duurzaam en krasbestendig oppervlak |
| Extra gegevens 6 | Koel blijvende handgreep |
| Extra gegevens 7 | Tri-Shield Pan - Lichaam: 304 roestvrij staal (0.4mm), aluminium (1.5mm) en 430 roestvrij staal (0.6mm) |
| Extra gegevens 8 | Driehoekige stalen ribbels over antiaanbaklaag - geweldig voor schroeien en nauwkeurig koken |
| Extra gegevens 9 | Stijlvolle, moderne uitstraling |
| Thermometerzakje en borstzak | Capaciteit:3210ml |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |