
€ 62,91 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 28(Ø)cm. Geschikt voor inductie.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Tri Wall inductie koekenpan 28cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 28(Ø)cm. Geschikt voor inductie. |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 3,5L |
| Afmetingen | 6,25(h) x 28(Ø)cm |
| Diepte | 60 |
| Hoogte | 62.5 |
| Breedte | 285 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984142796 |
| Gewicht | 1,44kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, 2,7mm dikke wand |
| Unisex pasvorm | Vaatwasserbestendig |
| Lange mouw | Geklonken, koelblijvend RVS handvat |
| Klassieke pasvorm | Deksels worden apart verkocht |
| Thermometerzakje en borstzak | Thermisch aluminium tussen 2 lagen RVS voor een gelijkmatige warmteverdeling |
| Dubbele sluiting | Slijtvast, spiegel gepolijst exterieur met geborsteld interieur |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Kleur | Zilver |