
€ 72,59 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Aluminium kern bekleed met RVS en koperen coating. Geklonken handvat en gelijkmatige warmteverdeling.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Tri-Wall koperen inductie koekenpan 280x60mm |
| Korte omschrijving | Afmeting 280x60mm. Inhoud 3.3Ltr |
| Volledige omschrijving | Aluminium kern bekleed met RVS en koperen coating. Geklonken handvat en gelijkmatige warmteverdeling. |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 5L |
| Afmetingen | 7,9(h) x 30(Ø)cm |
| Diepte | 75 |
| Hoogte | 79 |
| Breedte | 314 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984667367 |
| Gewicht | 1,42kg |
| Bijpassende knopen | Afmeting 280x60mm |
| Unisex pasvorm | Aluminium thermocore sandwichbodem |
| Lange mouw | Koperen afwerking |
| Klassieke pasvorm | Blijf koel geklonken handgrepen |
| Extra gegevens 6 | Lichaam: koper (0,4 mm), aluminium (1,5 mm) en 430 roestvrij staal (0,6 mm) |
| Thermometerzakje en borstzak | Capaciteit: 3.3Ltr |
| Dubbele sluiting | Inductie compatibel |
| Kleur | Koper |
| Kleur (CSV) | Koper |