
€ 76,22 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Afmeting 200x100mm. Capaciteit: 3.3Ltr
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Tri-Wall koperen inductie steelpan 200x100mm |
| Korte omschrijving | Afmeting 200x100mm. Capaciteit: 3.3Ltr |
| Producttype | Steelpannen |
| Inhoud | 3L |
| Afmetingen | 10,25(h) x 20(Ø)cm |
| Diepte | 100 |
| Hoogte | 102.5 |
| Breedte | 214 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984667350 |
| Gewicht | 1,09kg |
| Bijpassende knopen | Afmeting 200x100mm |
| Unisex pasvorm | liprand |
| Lange mouw | Aluminium thermocore sandwichbodem |
| Klassieke pasvorm | Koperen afwerking |
| Extra gegevens 5 | Blijf koel geklonken handgrepen |
| Extra gegevens 6 | Lichaam: koper (0,4 mm), aluminium (1,5 mm) en 430 roestvrij staal (0,6 mm) |
| Thermometerzakje en borstzak | Deksel Y424 |
| Dubbele sluiting | Inductie compatibel |
| Omgeslagen manchetten | Capaciteit 3.3Ltr |
| Kleur | Koper |
| Kleur (CSV) | Koper |