
€ 40,52 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Capaciteit 1.2Ltr
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Tri-Wall RVS koekenpan 200mm |
| Korte omschrijving | Capaciteit 1.2Ltr |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 1,4L |
| Afmetingen | 4,75(h) x 20(Ø)cm |
| Diepte | 45 |
| Hoogte | 47.5 |
| Breedte | 205 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984667343 |
| Gewicht | 770g |
| Bijpassende knopen | Afmeting 200mm |
| Unisex pasvorm | Aluminium thermocore sandwichbodem |
| Lange mouw | Blijf koel geklonken handgrepen |
| Extra gegevens 6 | Lichaam: 304 roestvrij staal (0,4 mm), aluminium (1,5 mm) en 430 roestvrij staal (0,6 mm) |
| Thermometerzakje en borstzak | Capaciteit 1.2Ltr |
| Dubbele sluiting | Inductie compatibel |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |