
€ 90,74 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 28(Ø)cm. Geschikt voor inductie. Deksel: Y426.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Triwall inductie kookpan 28cm 9,5Ltr |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 28(Ø)cm. Geschikt voor inductie. Deksel: Y426. |
| Producttype | Smoorpannen |
| Inhoud | 9,5L |
| Afmetingen | 15,2(h) x 28(Ø)cm |
| Diepte | 155 |
| Hoogte | 152 |
| Breedte | 294 |
| Materiaal | RVS en aluminium |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984142857 |
| Gewicht | 2,4kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, 2,7mm dikke wand |
| Unisex pasvorm | Vaatwasserbestendig |
| Lange mouw | Geklonken, koelblijvende RVS handvatten |
| Klassieke pasvorm | Deksels worden apart verkocht |
| Extra gegevens 6 | Body: 304 stainless steel (0.4mm), aluminium (1.5mm) and 430 stainless steel (0.6mm) |
| Thermometerzakje en borstzak | Thermisch aluminium tussen 2 lagen RVS voor een gelijkmatige warmteverdeling zonder hotspots |
| Dubbele sluiting | Slijtvast, hoogglans RVS exterieur met geborsteld interieur |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Kleur | Zilver |