
€ 22,74 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
RVS en aluminium | 10(Ø)cm | 120ml
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Triwall inductie mini koekenpan 10cm |
| Korte omschrijving | RVS en aluminium | 10(Ø)cm | 120ml |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 1,2L |
| Afmetingen | 10,25(h) x 2(Ø)cm |
| Diepte | 100 |
| Hoogte | 102.5 |
| Breedte | 35 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984327759 |
| Gewicht | 190g |
| Bijpassende knopen | De Triwall constructie zorgt voor een gelijkmatige verwarming zonder hotspots |
| Unisex pasvorm | Hoogglans afwerking met geborsteld afgewerkt interieur |
| Lange mouw | Vaatwasserbestendig voor eenvoudige schoonmaak |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Dubbele sluiting | Sterke, 2,7mm dikke wand |
| Omgeslagen manchetten | Stevig, geklonken handvat dat niet heet wordt |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |