
€ 65,33 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 24(Ø)cm. Geschikt voor inductie.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Triwall inductie sauteuse 24cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 24(Ø)cm. Geschikt voor inductie. |
| Producttype | Sauteuses |
| Inhoud | 2,5L |
| Afmetingen | 6,25(h) x 24(Ø)cm |
| Diepte | 60 |
| Hoogte | 62.5 |
| Breedte | 254 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984327797 |
| Gewicht | 1,38kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, 2,7mm dikke wand |
| Unisex pasvorm | Body: 304 RVS (0.4mm), aluminium (1.5mm) en 430 RVS (0.6mm) |
| Thermometerzakje en borstzak | Geklonken, koelblijvende handvatten |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |