
€ 78,64 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 28(Ø)cm. Geschikt voor inductie.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Triwall inductie sauteuse 28cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 28(Ø)cm. Geschikt voor inductie. |
| Producttype | Sauteuses |
| Inhoud | 4L |
| Afmetingen | 7,25(h) x 28(Ø)cm |
| Diepte | 70 |
| Hoogte | 72.5 |
| Breedte | 294 |
| Materiaal | RVS & aluminium |
| Productmateriaal | RVS & aluminium |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984327803 |
| Gewicht | 1,7kg |
| Bijpassende knopen | Sterke, 2,7mm dikke wand |
| Unisex pasvorm | Goedgekeurd door de Craft Guild of Chefs |
| Extra gegevens 6 | Constructie: 304 RVS (0.4mm), aluminium (0,5mm) en 430 RVS (0,6mm) |
| Thermometerzakje en borstzak | Geklonken, koelblijvende handvatten |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |