
€ 45,36 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geschikt voor Vogue RVS en Triwall pannen met dezelfde diameter. GG033 past op T149, T192, M940 en Y255, terwijl GG034 past op T177, M941 en Y256.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Triwall inductie stomer 28cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: RVS en aluminium. Afmeting: 28(Ø)cm. Geschikt voor inductie. |
| Volledige omschrijving | Geschikt voor Vogue RVS en Triwall pannen met dezelfde diameter. GG033 past op T149, T192, M940 en Y255, terwijl GG034 past op T177, M941 en Y256. |
| Producttype | Stomers |
| Inhoud | 5,5L |
| Afmetingen | 9(h) x 28(Ø)cm |
| Diepte | 90 |
| Hoogte | 90 |
| Breedte | 294 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984327827 |
| Gewicht | 1,05kg |
| Bijpassende knopen | Sterke 2,7mm dikke wand |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig schoon te maken - vaatwasserbestendig |
| Lange mouw | Koelblijvende geklonken RVS handvatten |
| Klassieke pasvorm | Voor T177 en M941 |
| Thermometerzakje en borstzak | Het Triwall ontwerp biedt uitstekende warmteverdeling voor minder voedselverspilling |
| Dubbele sluiting | Gepolijst exterieur, geborsteld interieur |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |