
€ 71,38 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Keukenweegschaal voor algemene doeleinden met grote RVS kom. Capaciteit 5kg. Resolutie 20g.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue zware keukenweegschaal 10kg |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 22lbs. Gemakkelijk te lezen wijzerplaat |
| Volledige omschrijving | Keukenweegschaal voor algemene doeleinden met grote RVS kom. Capaciteit 5kg. Resolutie 20g. |
| Producttype | Keukenweegschalen |
| Inhoud | 10kg |
| Afmetingen | 5,6(h)cm |
| Hoogte | 56 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984100574 |
| Gewicht | 2,12kg |
| Bijpassende knopen | Grote schaal maakt het gemakkelijk om bulkhoeveelheden te meten |
| Thermometerzakje en borstzak | Roestvrij staal biedt uitstekende duurzaamheid voor langdurig gebruik |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig schoon te maken ontwerp helpt je om uitstekende hygiëne in je keuken te behouden |
| Omgeslagen manchetten | Duidelijke wijzerplaat zorgt voor snelle en nauwkeurige metingen |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_f172_f174_f176.pdf |