
€ 12,33 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verkrijgbaar in effen of geperforeerde uitvoeringen. Kleurgecodeerde handgrepen helpen kruisbesmetting te verminderen.
| Brand | Vogue |
| Productnaam | Vogue Zwarte Solide Spoodle 177ml |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 177ml |
| Volledige omschrijving | Verkrijgbaar in effen of geperforeerde uitvoeringen. Kleurgecodeerde handgrepen helpen kruisbesmetting te verminderen. |
| Producttype | Kooklepels |
| Afmetingen | 36,8(l)cm |
| Diepte | 41 |
| Breedte | 103 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984769085 |
| Gewicht | 146,1g |
| Bijpassende knopen | Ideaal voor portiecontrole - helpt afval en kosten te verminderen |
| Unisex pasvorm | Gemakkelijk schoon te maken ontwerp - vaatwasserbestendig |
| Lange mouw | Haak aan handvat - spoodle kan opgehangen worden indien nodig |
| Klassieke pasvorm | Duimgrip voor comfort en precisie |
| Extra gegevens 5 | Solide kop - ideaal voor vloeistoffen en voedsel met sauzen |
| Extra gegevens 6 | Zwarte kleur handvat - perfect voor snelle identificatie van spoodle grootte |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |