
€ 4.233,78 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Professionele blender met variable snelheid ideaal voor meer dan 100 bereidingen per dag. Geschikt voor continu gebruik. RVS mes, beker en koppeling.
| Brand | Waring |
| Productnaam | Waring 4Ltr blender CB15V |
| Korte omschrijving | 1,5kW. Variabele snelheid. 4L. |
| Volledige omschrijving | Professionele blender met variable snelheid ideaal voor meer dan 100 bereidingen per dag. Geschikt voor continu gebruik. RVS mes, beker en koppeling. |
| Producttype | Barblenders |
| Inhoud | 4L |
| Afmetingen | 55,9(h)x37,1(b)x37,1(d)cm |
| Diepte | 381 |
| Hoogte | 565 |
| Materiaal | RVS & kunststof |
| Productmateriaal | RVS & kunststof |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 040072015427 |
| Gewicht | 17,2kg |
| Bijpassende knopen | Variabele snelheid van 1700-18000tpm |
| Unisex pasvorm | 4L RVS kan met 2 handvatten |
| Lange mouw | RVS mes |
| Klassieke pasvorm | Pulsefunctie |
| Extra gegevens 5 | Eenvoudig te reinigen elektronisch paneel |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Grijs & Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+gf422.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+gf422.pdf |