
€ 474,31 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
650W
| Brand | Waring |
| Productnaam | Waring motorblok voor Big Stik staafmixers WSBPPCE |
| Korte omschrijving | 650W |
| Producttype | Staafmixers |
| Vermogen (W) | 650 W |
| Spanning | 230V |
| EAN / Barcode | 040072027284 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 3kg |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart & zilver |
| Onderdeel of accessoire | Accessoire |