
€ 1.716,98 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Blender met handige geluidswerende kap om razendsnel en stil smoothies, cocktails, soepen en meer moeiteloos te blenden. Zelfs geschikt om ijs te vergruizen.
| Brand | Waring |
| Productnaam | Waring MX1100XTXSEE Xtreme Hi-Power blender 2L met timer en geluidsdemper |
| Korte omschrijving | 1500W | 2 snelheden | Geluidsarm | 2L |
| Volledige omschrijving | Blender met handige geluidswerende kap om razendsnel en stil smoothies, cocktails, soepen en meer moeiteloos te blenden. Zelfs geschikt om ijs te vergruizen. |
| Producttype | Barblenders |
| Inhoud | 2 L |
| Afmetingen | 53,9(h) x 22,8(b) x 24,1(d)cm |
| Diepte | 241 |
| Hoogte | 539 |
| Breedte | 228 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 230V, 6,5A. 1500W |
| Vermogen (W) | 1.5 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Leveranciersreferentie | MX1100XTXSEK |
| EAN / Barcode | 040072017186 |
| Gewicht | 9kg |
| Bijpassende knopen | Krachtige 3,5pk motor crusht ijs en bevroren fruit zonder moeite |
| Unisex pasvorm | Geluidsdempende kap |
| Lange mouw | Eenvoudig schoon te maken membraanbediening met high, low en pulse functie |
| Klassieke pasvorm | 30-seconde-timer met digitaal display voor consistente resultaten |
| Thermometerzakje en borstzak | 2L stapelbare polyester kan met stevig handvat en lekvrije schenktuit |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendige kanhouder uit één stuk |
| Omgeslagen manchetten | 2 snelheden - tot 20.000tpm met pulse functie voor ultieme controle |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cb136.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cb135_cb136.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_mxblenders.pdf |