
€ 2.217,92 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Programmeerbare blender met handige geluidswerende kap om razendsnel en stil smoothies, cocktails, soepen en meer moeiteloos te blenden. Zelfs geschikt om ijs te vergruizen.
| Brand | Waring |
| Productnaam | Waring Xtreme Hi-Power 2L blender programmeerbaar met geluidskap MX1500XTXSEE |
| Korte omschrijving | 1500W. Variabele snelheid. Programmeerbaar. 2L. Model: MX1500XTXSEE. |
| Volledige omschrijving | Programmeerbare blender met handige geluidswerende kap om razendsnel en stil smoothies, cocktails, soepen en meer moeiteloos te blenden. Zelfs geschikt om ijs te vergruizen. |
| Producttype | Barblenders |
| Inhoud | 2L |
| Afmetingen | 539(h)x228(b)x241(d)mm |
| Diepte | 241 |
| Hoogte | 539 |
| Breedte | 228 |
| Materiaal | Polycarbonaat kan |
| Vermogen (W) | 1.5 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Leveranciersreferentie | MX1500XTXSEK |
| EAN / Barcode | 040072017377 |
| Gewicht | 9kg |
| Bijpassende knopen | 2L stapelbare polycarbonaat kan met handvat en schenktuit |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig schoon te maken membraantoetsen voor High, Low en Pulse |
| Lange mouw | 30 seconden digitale timer |
| Klassieke pasvorm | 4 programma's voor populaire dranken |
| Thermometerzakje en borstzak | Vaatwasserbestendige uitneembare kanhouder |
| Dubbele sluiting | Variabele snelheid en pulse functie tot 20.000tpm |
| Omgeslagen manchetten | Onbreekbare geluidswerende kap |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cb137.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+cb137.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_mxblenders.pdf |