
€ 1.550,00 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Maak razendsnel smoothies, drankjes, soepen, sauzen, desserts en meer. Ook geschikt voor het vergruizen van ijs.
| Brand | Waring |
| Productnaam | Waring Xtreme Hi-Power 2Ltr blender MX1000XTXEE |
| Korte omschrijving | 1500W. 2 snelheden. 2L. |
| Volledige omschrijving | Maak razendsnel smoothies, drankjes, soepen, sauzen, desserts en meer. Ook geschikt voor het vergruizen van ijs. |
| Producttype | Barblenders |
| Inhoud | 2L |
| Afmetingen | 45,7(h)x21,5(b)x20,9(d)cm |
| Diepte | 209 |
| Hoogte | 457 |
| Breedte | 215 |
| Materiaal | Copolyester |
| Materiaal lemmet | RVS |
| Materiaal handvat | PET |
| Productmateriaal | Copolyester |
| Hoofdmateriaal | Polyester |
| Vermogen | 1500W, 6,5A |
| Vermogen (W) | 1.5 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Snelheid | 15.000 en 20.000tpm |
| Leveranciersreferentie | MX1000XTXEK |
| EAN / Barcode | 040072017087 |
| Gewicht | 7kg |
| Bijpassende knopen | 2L stapelbare polycarbonaat kan met handvat en schenktuit |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig schoon te maken |
| Thermometerzakje en borstzak | 2 snelheden en pulse functie tot 30.000 tpm |
| Dubbele sluiting | Stevige handgreep |
| Omgeslagen manchetten | Stapelbare BPA-vrije kannen |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded+diagram+cb135.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+cb135.pdf |