
€ 164,56 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Warmhoudlamp met GN 1/1 – compacte oplossing voor warm presenteren
Deze professionele warmhoudlamp met 1 lamp is ontworpen om bereide gerechten op de juiste serveertemperatuur te houden, zonder deze verder te verhitten. De robuuste RVS constructie maakt dit model ideaal voor intensief gebruik in onder andere fastfoodrestaurants, cafetaria’s, foodtrucks en hotels. Het artikel is demontabel uitgevoerd, wat zorgt voor eenvoudig transport en opslag. De afmetingen zijn 343x559x569 mm (LxDxH) - verbruik 0,25 kW – gewicht 7 kg.
Belangrijkste kenmerken:
Een praktische en betrouwbare oplossing voor het warm presenteren van gerechten in elke professionele omgeving. Bestel deze warmhoudlamp en maak jouw uitgifte- of buffetopstelling compleet.
| Brand | COMBISTEEL |
| Width | 343mm |
| Depth | 559mm |
| Height | 569mm |
| Gross Weight | 8.5kg |
| Net Weight | 7kg |
| Materiaal | Rvs Aisi 201 |
| Kleur | Rvs |
| Spanning (Volt) | 230 |
| Frequentie (Hz) | 50 |
| El. vermogen(kW) | 0,25 |
| Inh. aantal GN | 1x 1/1GN |
| Model | Tafelmodel |
| Stekkerklaar | Ja |