
€ 18,15 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Eenvoudige stijlvolle en duurzame unisex pantalons met extra brede elastische band voor optimaal comfort. Eenvoudig te reinigen.
| Brand | Whites Chefs Clothing |
| Productnaam | Whites Vegas unisex koksbroek zwart-wit geruit XL |
| Korte omschrijving | Kleur: zwart-wit geruit. Maat: XL. |
| Volledige omschrijving | Eenvoudige stijlvolle en duurzame unisex pantalons met extra brede elastische band voor optimaal comfort. Eenvoudig te reinigen. |
| Producttype | Broeken |
| Afmetingen | Taillemaat: 105-112cm. Binnenbeenlengte: 84cm |
| Materiaal | Katoen & gerecycled polyester |
| Productmateriaal | Katoen & gerecycled polyester |
| Hoofdmateriaal | Polykatoen |
| EAN / Barcode | 5050984241505 |
| Gewicht | 450g |
| Stofgewicht | 190g/m² |
| Bijpassende knopen | Binnenbeenlengte: 84cm |
| Thermometerzakje en borstzak | 5cm elastische tailleband |
| Dubbele sluiting | Geschikt voor chemisch reinigen |
| Kleur | Decoratief |
| Kleur (CSV) | Zwart & wit |
| Geschikt voor | Unisex |