
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Eenvoudige, duurzame en comfortabele unisex koksbuizen van uitstekende kwaliteit geschikt voor alle keukens. Dubbele sluiting met sterke dubbelgestikte naden.
| Brand | Whites Chefs Clothing |
| Productnaam | Whites Vegas unisex koksbuis lange mouw zwart L |
| Korte omschrijving | Kleur: zwart. Maat: L. |
| Volledige omschrijving | Eenvoudige, duurzame en comfortabele unisex koksbuizen van uitstekende kwaliteit geschikt voor alle keukens. Dubbele sluiting met sterke dubbelgestikte naden. |
| Producttype | Koksbuizen |
| Afmetingen | Borstomvang: 112-117cm |
| Materiaal | Katoen & gerecycled polyester |
| Productmateriaal | Katoen & gerecycled polyester |
| EAN / Barcode | 5050984124099 |
| Gewicht | 420g |
| Stofgewicht | 240g/m² |
| Bijpassende knopen | Dubbele sluiting |
| Unisex pasvorm | Unisex |
| Lange mouw | Thermometerzakje op linkermouw |
| Thermometerzakje en borstzak | RVS drukknopen |
| Dubbele sluiting | Sterke, dubbelgestikte naden |
| Omgeslagen manchetten | Geschikt voor chemisch reinigen |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Mouwlengte | Lange mouw |
| Geschikt voor | Unisex |