
€ 83,48 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Hygiënische, professionele en eenvoudig te gebruiken dispensers. Geschikt voor het snijden van zowel aluminiumfolie als vershoudfolie. Voorzien van een mes en hoes voor eenvoudig opbergen wanneer ze niet in gebruik zijn.
| Brand | Wrapmaster |
| Productnaam | Wrapmaster foliedispenser 45cm |
| Korte omschrijving | Foliedispenser 52cm. Geschikt voor folies/papier M810, J371, GH029, GM215 |
| Volledige omschrijving | Hygiënische, professionele en eenvoudig te gebruiken dispensers. Geschikt voor het snijden van zowel aluminiumfolie als vershoudfolie. Voorzien van een mes en hoes voor eenvoudig opbergen wanneer ze niet in gebruik zijn. |
| Producttype | Dispensers |
| Afmetingen | 14,5cm(h) x 52cm(b) x 15cm |
| Diepte | 150 |
| Hoogte | 145 |
| Breedte | 520 |
| EAN / Barcode | 5023139639717 |
| Gewicht | 1,42kg |
| Bijpassende knopen | Hygienisch en professioneel |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig te gebruiken - snijdt folie netjes af |
| Lange mouw | Geschikt voor vershoudfolie M810 |
| Klassieke pasvorm | Geschikt voor aluminiumfolie J371 |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor braadzakken GH029 |
| Extra gegevens 6 | Geschikt voor bakpapier GM215 |
| Extra gegevens 7 | Let op: alleen Wrapmaster-navullingen passen in deze dispenser |
| Thermometerzakje en borstzak | Afneembare voetjes |
| Dubbele sluiting | Afsluitbare klep |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig tot 80°C |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+m802+j371+m810.pdf |