
€ 53,23 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Vershoudfolie navulling 300 meter. Pak van 3 rollen
| Brand | Wrapmaster |
| Productnaam | Wrapmaster huishoudfolie navulling 30x30,5cm (3 stuks) |
| Korte omschrijving | 305mmx300m. Compatibel met M801. |
| Volledige omschrijving | Vershoudfolie navulling 300 meter. Pak van 3 rollen |
| Aantal per doos | 3 |
| Producttype | Vershoudfolie |
| Afmetingen | 305mm (B) x 300m lang |
| Breedte | 300 |
| EAN / Barcode | 5023139318032 |
| Gewicht | 2,47kg |
| Bijpassende knopen | Geschikt voor Wrapmaster 3000 (M801) |
| Kleur | Helder |
| Geschikt voor | Warme/koude gerechten<multisep/>Droge en natte gerechten |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+m801+j370+m809.pdf |