
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
20cm
| Brand | Wusthof |
| Productnaam | Wusthof CC Broodmes 20cm 4149 |
| Korte omschrijving | 20cm |
| Producttype | Broodmessen |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Leeftijdsbeperking 18+ | 18 years + |
| EAN / Barcode | 4002293104720 |
| Gewicht | 100g |
| Kleur handvat | Zwart |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver en zwart |