
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze vleesvork van Wusthof is de perfecte assistent wanneer u vlees wilt snijden. Dankzij de scherpe punten beschadigt u het vlees niet onnodig en kunt u het stevig op zijn plek houden tijdens het snijden of uitbenen.
| Brand | Wusthof |
| Productnaam | Wusthof CC gebogen vleesvork 16cm 4411-16 |
| Korte omschrijving | 16cm |
| Volledige omschrijving | Deze vleesvork van Wusthof is de perfecte assistent wanneer u vlees wilt snijden. Dankzij de scherpe punten beschadigt u het vlees niet onnodig en kunt u het stevig op zijn plek houden tijdens het snijden of uitbenen. |
| Producttype | Steakvorken |
| Afmetingen | 26,6(l)cm |
| Diepte | 266 |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Productmateriaal | Carbonstaal |
| EAN / Barcode | 4002293107974 |
| Gewicht | 140g |
| Bijpassende knopen | Geschikt voor vis, ham, droge worst en andere vleessoorten |
| Thermometerzakje en borstzak | Geklonken, synthetisch handvat |
| Dubbele sluiting | Recht model |
| Omgeslagen manchetten | Zeer scherpe punten voorkomen onnodige beschadiging van het vlees |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |