
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dit vleesmes is speciaal ontworpen om nauwkeurig dunne plakken te snijden. Met name geschikt voor hamsoorten, maar ook uitstekend geschikt voor andere soorten vlees, groente en fruit.
| Brand | Wusthof |
| Productnaam | Wusthof CC Vleesmes 16cm 4522-16 |
| Korte omschrijving | 16cm |
| Volledige omschrijving | Dit vleesmes is speciaal ontworpen om nauwkeurig dunne plakken te snijden. Met name geschikt voor hamsoorten, maar ook uitstekend geschikt voor andere soorten vlees, groente en fruit. |
| Producttype | Trancheermessen |
| Afmetingen | 28,3(l)cm |
| Diepte | 283 |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Productmateriaal | Carbonstaal |
| EAN / Barcode | 4002293105062 |
| Gewicht | 115g |
| Bijpassende knopen | Carbonstalen lemmet |
| Unisex pasvorm | Uitstekend gebalanceerd ontwerp |
| Lange mouw | Vervaardigd in Solingen volgens de strengste normen - zeer goed slijpbaar |
| Thermometerzakje en borstzak | 58° Rockwell hardheid |
| Dubbele sluiting | Nauwkeurig gesmeed uit één stuk staal |
| Omgeslagen manchetten | Het lemmet is met de hand geslepen in een 38-staps proces |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |