
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een multifunctioneel werkpaard. Dit klassieke koksmes is een essentieel gereedschap voor zowel professionals als thuiskoks. Het mes is geschikt voor allerlei snijtaken en ondersteunt verschillende gripmethodes.
| Brand | Wusthof |
| Productnaam | Wusthof koksmes 14cm |
| Korte omschrijving | 14cm |
| Volledige omschrijving | Een multifunctioneel werkpaard. Dit klassieke koksmes is een essentieel gereedschap voor zowel professionals als thuiskoks. Het mes is geschikt voor allerlei snijtaken en ondersteunt verschillende gripmethodes. |
| Producttype | Koksmessen |
| Afmetingen | 26,2(l)cm |
| Diepte | 262 |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Productmateriaal | Carbonstaal |
| EAN / Barcode | 4002293105420 |
| Gewicht | 129g |
| Bijpassende knopen | Carbonstalen lemmet |
| Unisex pasvorm | Uitstekend gebalanceerd ontwerp |
| Lange mouw | Vervaardigd in Solingen volgens de strengste normen - zeer goed slijpbaar |
| Thermometerzakje en borstzak | 58° Rockwell hardheid |
| Dubbele sluiting | Nauwkeurig gesmeed uit één stuk staal |
| Omgeslagen manchetten | Het lemmet is met de hand geslepen in een 38-staps proces |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |