
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een universeel aantrekkelijk gekoeld display met een stijlvolle zwarte afwerking, de 1000mm brede Zoin Cervinho Multi Deck is het perfecte platform voor uw bestverkochte eten en drinken. Met drie verstelbare planken om uw voorraad op te slaan, kunt u uw eigen display personaliseren om populaire items te prioriteren en uw winst te verhogen. Een automatische ontdooistand stelt de Zoin Cervinho multideck in staat zichzelf te onderhouden terwijl hij toch in werking is, waardoor stilstand wordt geminimaliseerd en een efficiënte werking wordt gewaarborgd. De unit is uitgerust met scharnierende deuren voor gemakkelijke toegang en helpt energie te besparen tijdens gebruik, waardoor de operationele kosten worden verlaagd. De Zoin Cervinho is speciaal ontworpen om de operationele kosten laag te houden. Terwijl de inhoud nog steeds goed zichtbaar is voor de klant, vermindert de toevoeging van scharnierende deuren het gemiddelde energieverbruik per jaar met meer dan 64%. In geldtermen, als je 25p per eenheid (kWh) betaalt, bespaart dat meer dan £1300 per jaar.
| Brand | Zoin |
| Productnaam | Zoin Cervinho Multideck Display Zwart Met Scharnierende Deuren 1000mm |
| Korte omschrijving | Breedte: 1000mm |
| Volledige omschrijving | Een universeel aantrekkelijk gekoeld display met een stijlvolle zwarte afwerking, de 1000mm brede Zoin Cervinho Multi Deck is het perfecte platform voor uw bestverkochte eten en drinken. Met drie verstelbare planken om uw voorraad op te slaan, kunt u uw eigen display personaliseren om populaire items te prioriteren en uw winst te verhogen. Een automatische ontdooistand stelt de Zoin Cervinho multideck in staat zichzelf te onderhouden terwijl hij toch in werking is, waardoor stilstand wordt geminimaliseerd en een efficiënte werking wordt gewaarborgd. De unit is uitgerust met scharnierende deuren voor gemakkelijke toegang en helpt energie te besparen tijdens gebruik, waardoor de operationele kosten worden verlaagd. De Zoin Cervinho is speciaal ontworpen om de operationele kosten laag te houden. Terwijl de inhoud nog steeds goed zichtbaar is voor de klant, vermindert de toevoeging van scharnierende deuren het gemiddelde energieverbruik per jaar met meer dan 64%. In geldtermen, als je 25p per eenheid (kWh) betaalt, bespaart dat meer dan £1300 per jaar. |
| Producttype | Multideck-Displaykasten |
| Afmetingen | 200(h) x 100(b) x 71(d)cm |
| Diepte | 710 |
| Hoogte | 2000 |
| Breedte | 1000 |
| Materiaal | Gelakt staal |
| Productmateriaal | Gelakt staal |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +4°C tot +6°C |
| EAN / Barcode | 5050984753091 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 130kg |
| Bijpassende knopen | Royale displayruimte van 1.42m2 |
| Unisex pasvorm | Stijlvolle gelakte stalen afwerking |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Klassieke pasvorm | 3 verstelbare planken - configureer het display eenvoudig om de verkoop te maximaliseren |
| Extra gegevens 5 | Automatisch ontdooisysteem maximaliseert de efficiëntie en prestaties van de koeling |
| Extra gegevens 6 | Gemakkelijk schoon te maken roestvrijstalen displaygebied |
| Extra gegevens 7 | Aantrekkelijke en efficiënte LED-verlichting toont de inhoud van de koeling |
| Extra gegevens 8 | Ideaal voor gebruik aan de voorkant van het huis in sandwichwinkels, afhaalrestaurants en cafés |
| Extra gegevens 9 | Gebruiksvriendelijke scharnierende deuren helpen om energieverbruik te verminderen |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor voorverpakte verse voedingsmiddelen zoals sandwiches en zuivelproducten |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Jaarlijks energieverbruik | 3062kWh/jaar |
| Energielabel | C |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua055-100-fiche.jpg |