
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een universeel aantrekkelijke gekoelde display met een stijlvolle zwarte afwerking, de 1000mm brede Zoin Cervinho Multi Deck is het perfecte platform voor uw bestverkochte eten en drinken. Met drie verstelbare planken om uw voorraad op te houden, kunt u uw eigen display personaliseren om populaire items te prioriteren en uw winst te verhogen. Een automatische ontdooistand stelt de Zoin Cervinho multideck in staat zichzelf te onderhouden terwijl hij nog steeds werkt, waardoor downtime wordt geminimaliseerd en een efficiënte werking wordt gegarandeerd. Het apparaat is uitgerust met schuifdeuren voor gemakkelijke toegang, terwijl de energiebesparing tijdens het gebruik wordt bevorderd om de operationele kosten te verlagen. De Zoin Cervinho is speciaal ontworpen om de operationele kosten laag te houden. Terwijl de inhoud nog steeds goed zichtbaar is voor de klant, vermindert de toevoeging van schuifdeuren het gemiddelde energieverbruik per jaar met meer dan 72%. In geldtermen, als u 25p per eenheid (kWh) betaalt, bespaart u meer dan £1500 per jaar.
| Brand | Zoin |
| Productnaam | Zoin Cervinho Multideck Display Zwart Met Schuifdeuren 1000mm |
| Korte omschrijving | Breedte: 1000mm. CV100PSVND97S-S |
| Volledige omschrijving | Een universeel aantrekkelijke gekoelde display met een stijlvolle zwarte afwerking, de 1000mm brede Zoin Cervinho Multi Deck is het perfecte platform voor uw bestverkochte eten en drinken. Met drie verstelbare planken om uw voorraad op te houden, kunt u uw eigen display personaliseren om populaire items te prioriteren en uw winst te verhogen. Een automatische ontdooistand stelt de Zoin Cervinho multideck in staat zichzelf te onderhouden terwijl hij nog steeds werkt, waardoor downtime wordt geminimaliseerd en een efficiënte werking wordt gegarandeerd. Het apparaat is uitgerust met schuifdeuren voor gemakkelijke toegang, terwijl de energiebesparing tijdens het gebruik wordt bevorderd om de operationele kosten te verlagen. De Zoin Cervinho is speciaal ontworpen om de operationele kosten laag te houden. Terwijl de inhoud nog steeds goed zichtbaar is voor de klant, vermindert de toevoeging van schuifdeuren het gemiddelde energieverbruik per jaar met meer dan 72%. In geldtermen, als u 25p per eenheid (kWh) betaalt, bespaart u meer dan £1500 per jaar. |
| Producttype | Multideck-Displaykasten |
| Afmetingen | 200(h) x 100(b) x 71(d)cm |
| Diepte | 710 |
| Hoogte | 2000 |
| Breedte | 1000 |
| Materiaal | Gelakt staal |
| Productmateriaal | Gelakt staal |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +4°C tot +6°C |
| EAN / Barcode | 5050984753053 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 130kg |
| Bijpassende knopen | Royale displayruimte van 1.42m2 |
| Unisex pasvorm | Stijlvolle geschilderde stalen afwerking |
| Lange mouw | Krachtige geforceerde luchtkoeling |
| Klassieke pasvorm | 3 verstelbare planken - configureer display eenvoudig om verkoop te maximaliseren |
| Extra gegevens 5 | Automatische ontdooiing maximaliseert de efficiëntie en prestaties van de koeling |
| Extra gegevens 6 | Gemakkelijk te reinigen roestvrijstalen displayruimte |
| Extra gegevens 7 | Aantrekkelijke en efficiënte LED-verlichting toont inhoud van de koeling |
| Extra gegevens 8 | Ideaal voor gebruik in de voorkant van sandwichwinkels, afhaalrestaurants en cafés |
| Extra gegevens 9 | Schuifdeuren verbeteren de toegang en verminderen het energieverbruik |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor voorverpakte verse voedingsmiddelen zoals sandwiches en zuivelproducten |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Jaarlijks energieverbruik | 2405kWh/jaar |
| Energielabel | C |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fua054-100-fiche.jpg |