
€ 2.803,56 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Zeer stijlvol en aantrekkelijk, de Zoin Mandy Laagprofiel Multi Deck Display helpt u bij het maximaliseren van de verkoop van grab-and-go etenswaren zoals sandwiches, wraps of salades in dozen. De Multi Deck biedt een genereuze gekoelde presentatieruimte en, samen met efficiënte geldbesparende LED-verlichting, maakt dit de Mandy de ideale winkelkoelkast voor cafés, sandwichzaken, afhaalrestaurants en meer.
| Brand | Zoin |
| Productnaam | Zoin Mandy Multideck Display Koeler Grijs 1000mm |
| Korte omschrijving | Breedte: 1000mm |
| Volledige omschrijving | Zeer stijlvol en aantrekkelijk, de Zoin Mandy Laagprofiel Multi Deck Display helpt u bij het maximaliseren van de verkoop van grab-and-go etenswaren zoals sandwiches, wraps of salades in dozen. De Multi Deck biedt een genereuze gekoelde presentatieruimte en, samen met efficiënte geldbesparende LED-verlichting, maakt dit de Mandy de ideale winkelkoelkast voor cafés, sandwichzaken, afhaalrestaurants en meer. |
| Producttype | Multideck-Displaykasten |
| Afmetingen | 133(h) x 100(b) x 75,5(d)cm |
| Diepte | 755 |
| Hoogte | 1330 |
| Breedte | 1000 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +4°C tot +8°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 25 °C |
| EAN / Barcode | 5050984659492 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 125kg |
| Bijpassende knopen | Roestvrijstalen planken en basis |
| Unisex pasvorm | Onder/midden/boven 300/250/200(D)mm in hoogte verstelbare en kantelbare planken |
| Lange mouw | Glazen eindpanelen met LED-verlichting aan de bovenkant tonen uw producten in een aantrekkelijke panoramische display |
| Thermometerzakje en borstzak | Nachtgordijn verbetert de energie-efficiëntie wanneer niet in gebruik |
| Dubbele sluiting | Effectieve geforceerde luchtkoeling |
| Omgeslagen manchetten | Automatische ontdooiing |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Klimaatklasse | 3 |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_fp979_100.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_dg252_fp928_fp929.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_fp929_fp979.pdf |