
€ 1.997,70 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Houd uw meest populaire eten en drinken perfect gekoeld, aantrekkelijk uitgestald en klaar om te serveren met de 1000mm brede Zoin Tibet gekoelde toonbank in grijs. Met een werkelijk indrukwekkende opslagcapaciteit zonder een enorme ruimte in beslag te nemen, biedt de Zoin zowel een bovenste displaygebied als een tussenglasplank, alles achter een slank ontwerp - perfect voor kleinere locaties zoals afhaalrestaurants of delicatessen. Of u nu koude vleeswaren, kaas, kant-en-klaarmaaltijden of andere delicatessen aanbiedt, deze toonbank is een uitstekende slanke optie. De Zoin Tibet toonbank biedt uitzonderlijke veelzijdigheid, waardoor u zowel kunt voorbereiden als serveren vanuit één positie. Het ingebouwde roestvrijstalen werkoppervlak kan worden gebruikt om wraps te bereiden, fruit te snijden of simpelweg bestellingen van klanten in te pakken, alles beschermd achter het voorste geharde glas.
| Brand | Zoin |
| Productnaam | Zoin Tibet Serve Over Counter Grijs 1000mm |
| Korte omschrijving | Breedte: 1000mm. Displayoppervlak: 0,46m2 |
| Volledige omschrijving | Houd uw meest populaire eten en drinken perfect gekoeld, aantrekkelijk uitgestald en klaar om te serveren met de 1000mm brede Zoin Tibet gekoelde toonbank in grijs. Met een werkelijk indrukwekkende opslagcapaciteit zonder een enorme ruimte in beslag te nemen, biedt de Zoin zowel een bovenste displaygebied als een tussenglasplank, alles achter een slank ontwerp - perfect voor kleinere locaties zoals afhaalrestaurants of delicatessen. Of u nu koude vleeswaren, kaas, kant-en-klaarmaaltijden of andere delicatessen aanbiedt, deze toonbank is een uitstekende slanke optie. De Zoin Tibet toonbank biedt uitzonderlijke veelzijdigheid, waardoor u zowel kunt voorbereiden als serveren vanuit één positie. Het ingebouwde roestvrijstalen werkoppervlak kan worden gebruikt om wraps te bereiden, fruit te snijden of simpelweg bestellingen van klanten in te pakken, alles beschermd achter het voorste geharde glas. |
| Producttype | Uitgiftebalies |
| Afmetingen | 121,5(h) x 100(b) x 79(d)cm |
| Diepte | 790 |
| Hoogte | 1215 |
| Breedte | 1000 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +4°C tot +6°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 25 °C |
| EAN / Barcode | 5050984659881 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 120kg |
| Bijpassende knopen | Royaal displayoppervlak: (0,46m2). Roestvrijstalen basis: 885(B)x520(D)mm |
| Unisex pasvorm | Energiebesparende automatische uitschakelcyclus ontdooit vermindert de bedrijfskosten |
| Lange mouw | Gebruiksvriendelijke bediening met LED-display - eenvoudig in te stellen en te onderhouden |
| Klassieke pasvorm | Recht gehard glas aan de voorkant beschermt de display en verbetert de hygiëne. Onder scharnierend voor eenvoudige reiniging |
| Extra gegevens 5 | Achterste roestvrijstalen werkblad: 900(H)x885(B)x280(D)mm. Stijlvol en duurzaam |
| Extra gegevens 6 | 790mm diepte - slank ontwerp past in kleinere ruimtes |
| Thermometerzakje en borstzak | 107 Ltr lagere gekoelde opslag: tot 250(H)x885(B)x550(D)mm toegankelijk via 220(H)x680(B)mm achter scharnierende deur |
| Dubbele sluiting | Uitgerust met stevige voeten voor stabiele positionering en veilige werking |
| Omgeslagen manchetten | Tussenglasplank - 885(B)x180(D)mm & Bovenste glasplank - 885(B)x220(D)mm |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Klimaatklasse | 3 |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_fp922_fp924.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_db416_fp9922_fp924.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_fp922_fp924.pdf |