
€ 2.109,02 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Houd uw meest populaire eten en drinken perfect gekoeld, aantrekkelijk gepresenteerd en klaar om te serveren met de 1000mm brede Zoin Tibet gekoelde serveerbalie in zwart. De Zoin biedt werkelijk indrukwekkende opslag zonder veel ruimte in te nemen, en biedt zowel een bovenste displaygebied als een tussenliggende glazen plank, alles achter een slanke vormgeving - perfect voor kleinere locaties zoals afhaalrestaurants of delicatessenzaken. Of u nu koude vleeswaren, kaas, kant-en-klaarmaaltijden of andere delicatessengerechten aanbiedt, deze balie is een uitstekende slanke optie. De Zoin Tibet balie biedt uitzonderlijke veelzijdigheid, waardoor u zowel kunt voorbereiden als serveren vanaf één positie. Het ingebouwde roestvrijstalen werkoppervlak kan worden gebruikt om wraps te bereiden, fruit te snijden of eenvoudigweg klantbestellingen in te pakken, allemaal beschermd achter het voorste geharde glasscherm.
| Brand | Zoin |
| Productnaam | Zoin Tibet Serve Over Counter Zwart 1000mm |
| Korte omschrijving | Breedte: 1000mm. Display gebied: 0.46m2 |
| Volledige omschrijving | Houd uw meest populaire eten en drinken perfect gekoeld, aantrekkelijk gepresenteerd en klaar om te serveren met de 1000mm brede Zoin Tibet gekoelde serveerbalie in zwart. De Zoin biedt werkelijk indrukwekkende opslag zonder veel ruimte in te nemen, en biedt zowel een bovenste displaygebied als een tussenliggende glazen plank, alles achter een slanke vormgeving - perfect voor kleinere locaties zoals afhaalrestaurants of delicatessenzaken. Of u nu koude vleeswaren, kaas, kant-en-klaarmaaltijden of andere delicatessengerechten aanbiedt, deze balie is een uitstekende slanke optie. De Zoin Tibet balie biedt uitzonderlijke veelzijdigheid, waardoor u zowel kunt voorbereiden als serveren vanaf één positie. Het ingebouwde roestvrijstalen werkoppervlak kan worden gebruikt om wraps te bereiden, fruit te snijden of eenvoudigweg klantbestellingen in te pakken, allemaal beschermd achter het voorste geharde glasscherm. |
| Producttype | Uitgiftebalies |
| Afmetingen | 121,5(h) x 100(b) x 79(d)cm |
| Diepte | 790 |
| Hoogte | 1215 |
| Breedte | 1000 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R290 / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | +4°C tot +6°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 25 °C |
| EAN / Barcode | 5050984659836 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 120kg |
| Bijpassende knopen | Royaal displaygebied: (0.46m2). Roestvrijstalen basis: 885(B)x520(D)mm |
| Unisex pasvorm | Energiebesparende automatische uitschakelcyclus ontdooien vermindert operationele kosten |
| Lange mouw | Gebruiksvriendelijke bediening met LED-display - eenvoudig in te stellen en te onderhouden |
| Klassieke pasvorm | Recht voorgehard glas beschermt display en verbetert hygiëne. Onder scharnierend voor eenvoudige reiniging |
| Extra gegevens 5 | Achterste roestvrijstalen werkblad: 900(H)x885(B)x280(D)mm. Stijlvol en duurzaam |
| Extra gegevens 6 | 790mm diepte - slank ontwerp past in kleinere ruimtes |
| Thermometerzakje en borstzak | 107 Ltr onderste gekoelde opslag: tot 250(H)x885(B)x550(D)mm toegankelijk via 220(H)x680(B)mm achter scharnierende deur |
| Dubbele sluiting | Uitgerust met stevige voeten voor stabiele positionering en veilige bediening |
| Omgeslagen manchetten | Tussenglasplank - 885(B)x180(D)mm & Bovenste glazen plank - 885(B)x220(D)mm |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Klimaatklasse | 3 |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_fp922_100.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_db416_fp9922_fp924.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_fp922_fp924.pdf |